Nasza strona korzysta z ciasteczek (po polsku "cookies") do realizacji funkcji koszyka zamówień. Korzystanie z naszej strony oznacza, że o tym wiesz i się na to zgadzasz. Możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.

Węzeł betoniarski w Kłobuczynie - produkcja betonu. Węzeł betoniarski w Kłobuczynie - produkcja betonu. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja bloczków betonowych. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja bloczków betonowych. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja płyt Yumbo. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja pustaków betonowych. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja płyt drogowych. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja płyt Yumbo. Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Maszyna EVG Polybend do produkcji strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze stali w kręgach w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm Kłobuczyno - produkcja pustaków betonowych.
Kłobuczyno: Zakład Wyrobów Prefabrykowanych, Węzeł Betoniarski, Prefabrykacja stali zbrojeniowej
Zakład Wyrobów Prefabrykowanych w Kłobuczynie to miejsce gdzie wytwarzamy:

-boczki betonowe. Jest to tradycyjny materiał wykorzystywany do wykonywania ścian fundamentowych, ścian konstrukcyjnych piwnic zewnętrznych i wewnętrznych, murów oporowych o podwyższonej wytrzymałości. Bloczek naszej produkcji występuje w klasie B-15 oraz B-20.

-pustaki betonowe. Można je wykorzystywać do wznoszenia ścian piwnic oraz kolejnych poziomów budynków. Produkujemy pustaki betonowe w różnych szerokościach.

-nadproża. To elementy konstrukcyjne, dzięki którym można wykonać otwory okienne oraz drzwiowe w ścianach. Ich podstawową funkcją jest przenoszenie ciężaru stropów i ścian wyższych kondygnacji również dachu a także obciążeń na nie działających. P o zamontowaniu w ścianie mają pełną nośność. Produkujemy nadproża typu L, do ścian nośnych obciążonymi stropami w różnych długościach od 90cm.

-stropy typu Filigran. Jest to strop zespolony, monolityczny który składa się z prefabrykowanej płyty szalunkowej, zbrojenia górnego i nadbetonu wylewanego na budowie. Zastosowanie tej technologii znacznie skraca czas realizacji budowynku, eliminuje zastosowania drogich, czasochłonnych szalunków i podpór montażowych.

-płyty Yumbo. Znajdują zastosowanie do wykonywania nawierzchni drogowych, placów manewrowych, parkingów oraz dróg dojazdowych. Płyta zbrojona jest podwójną siatką z drutu żebrowanego o średnicy 8mm i powstaje z betonu B-30. Wymiary: 100cm x 75cm grubość 12,5cm

-płyty drogowe. Używa sie ich przy budowie dróg tymczasowych o wzmożonym ruchu samochodowym do 60 ton, oraz do budowy nawierzchni placów. Płyta zbrojona jest podwójną siatką z drutu żebrowanego o średnicy 8mm i powstaje z betonu B-30. Wymiary 300cm x 150cm, grubość 15cm.

Węzeł betoniarski w Kłobuczynie - produkcja betonu - podstawowego materiału budowlanego. Powstaje ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz wszelkich domieszek. Cement poddaje się procesowi hydratacji w wyniku czego otrzymujemy beton. Możemy wykorzystywać go jako materiał technologiczno-strukturalny. Stosuje się go przede wszystkim do wykonywania konstrukcji, do sporządzania nawierzchni, w przemyśle do wyrobów prefabrykatów (np. cegła, płyta, bloczek fundamentowy) a także, dzięki zaawansowanym technologiom budowlanym, jako materiał wykończeniowy. Beton może być dostarczany na plac budowy luzem bądź samochodami wyposażonymi w urządzenia do transportu różnego rodzaju betonu, tzw. betonowozami potocznie znanymi jako "gruszki" bądź "gruszkopompy".

W oddziale firmy Wroński w Kłobuczynie uruchomiliśmy również prefabrykację stali zbrojeniowej w oparciu o dokumentacje techniczną dostarczoną przez klienta. Produkujemy elementy ze stali zbrojeniowej dla inwestora indywidualnego, obiektów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych.

Prefabrykacje stali zbrojeniowej wykonujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy.
Produkcję strzemion, trapezów i innych elementów zbrojenia ze w zakresie średnic od Ø6 do Ø16mm ze stali w kręgach wykonuje automat EVG Polybend. Maszyna wykonuje równocześnie dwa elementy dla średnicy drutu Ø 6 mm do Ø 12 mm gwarantując przy tym precyzję i powtarzalność zgodnie z zaprogramowanymi danymi kształtów i wymiarów.
Produkcja wykonywana jest bezodpadowo.

Tak działa nasza EVG Polybend do zobaczenia tutaj »