Nasza strona korzysta z ciasteczek (po polsku "cookies") do realizacji funkcji koszyka zamówień. Korzystanie z naszej strony oznacza, że o tym wiesz i się na to zgadzasz. Możesz zmienić ustawienia ciasteczek w swojej przeglądarce.

Kłobuczyno Kłobuczyno Kłobuczyno Kłobuszyno - sterownia betoniarni Kłobuczyno Kłobuszyno - produkcja zbrojeni do nadproży Kłobuczyno Kłobuszyno - produkcja płyt yumbo Kłobuszyno - płyta drogowa Kłobuczyno Kłobuszyno - samochód ciężarowy do przewożenia cementu Leszno Leszno Leszno Leszno Leszno Miszewo Misze hurtownia Misze hurtownia Węsiory żwirownia Węsiory Węsiory Węsiory Węsiory Węsiory Węsiory żwirownia Węsiory żwirownia Węsiory żwirownia Węsiory żwirownia Węsiory żwirownia
WROŃSKI sp. j. w Lesznie, Kłobuczynie, Miszewie i Węsiorach
Firma Wroński powstała w marcu 1992 roku, działa na rynku budowlanym Trójmiasta i całego województwa pomorskiego. Począwszy
od 08.02.2002 roku firma działa w formie spółki jawnej i zatrudnia obecnie ponad 300 osób. Główna siedziba firmy znajduje się w Lesznie.

W skład firmy wchodzą trzy hurtownie materiałów budowlanych : w Lesznie, Miszewie i Kłobuczynie, zakład produkcyjny wyrobów prefabrykowanych z produkcją pustaków betonowych, bloczków betonowych, nadproży, płyt Yombo, płyt drogowych oraz węzeł betoniarski w Kłobuczynie, zakład górniczy wydobycia kruszywa w Węsiorach.

Przedsiębiorstwo dysponuje szerokim zapleczem fachowców, dużą gamą maszyn i urządzeń potrzebnych do nowoczesnego i solidnego wykonania wszelkich prac budowlanych - od małej budowy domu jednorodzinnego do kilkupiętrowych domów na osiedlu wielkomiejskim. Od wielu lat zdobywaliśmy doświadczenie budując osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne, hale produkcyjne, salony sprzedaży samochodów z zapleczem serwisowym, supermarkety, lokale handlowo-usługowe oraz obiekty specjalistyczne.

Nasza firma wykorzystuje zarówno tradycyjne jak i najnowsze technologie budowlane, zawsze kładąc nacisk na ergonomię, energooszczędność i ekologię budowanych obiektów.
WROŃSKI spółka jawna
Hurtownia Materiałów Budowlanych w Lesznie
siedziba główna

Jakub Wroński
dyrektor zarządzający

WROŃSKI spółka jawna
Hurtownia Materiałów Budowlanych w Miszewie

Czesław Żołnowski
kierownik hurtowni

WROŃSKI spółka jawna
Hurtownia Materiałów Budowlanych w Kłobuczynie
Zakład Wyrobów Prefabrykowanych
Węzeł Betoniarski

Juliusz Rychert
kierownik hurtowni

WROŃSKI spółka jawna
Zakład Górniczy Węsiory

Mateusz Wroński
kierownik zakładu